top of page

KVO-les 1: ‘De weg van de hoop’.

  • 4 dagen geleden
  • 1 minuten om te lezen


Deze week ben ik met de kinderen op de basisschool in Breskens gestart met de eerste les uit het Veertigdagenproject ‘De weg van de hoop’.


De basisschool in Terneuzen had deze week een studiedag gepland en zij starten dus pas volgende week met het Veertigdagenproject met de tweede les. Het thema van de eerste les was: ‘Wie zorgt voor jou?’


Start van de Les

Aan het begin van de les heb bij het aansteken van de kaars van het projectlied enkele coupletten voorgelezen. Daarna heb ik met de kinderen kort het thema van de les besproken, voordat zij gingen kijken en luisteren naar het verhaal.




Bespreking en Verwerkingsopdracht

Na het filmpje hebben we hier nog kort over gesproken Daarna kregen de kinderen de gelegenheid om aan een van de verwerkingsopdrachten te werken die bij deze les van horen.


Resultaten en Foto’s

Hieronder vindt u een korte uitleg van de verschillende verwerkingsopdrachten.

Daarnaast zijn er enkele foto’s toegevoegd van de gemaakte werkjes en van de

kijktafels die tijdens de les zijn opgesteld.


Vervolg: Verhalen richting de Vastentijd

Volgende week gaan we verder met de tweede les uit het veertigdagenproject van Kind op Zondag: ‘De weg van de hoop’, waarmee we samen op weg naar Pasen gaan. Wat we dan allemaal hebben gedaan in de tweede les, hoort u

volgende week.


Rini Heijwegen,

Leerkracht Godsdienst (KVO)



 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven

Opmerkingen


bottom of page