top of page

Jubileum pater Swinne

  • 25 apr
  • 1 minuten om te lezen

Beste mensen van de parochie heilige Andreas,


dank voor uw berichtje, uw goede wensen en uw goede gaven, die ondertussen op mijn rekening binnengekomen zijn.


Het zijn inderdaad twee mooie dagen geworden: zaterdag 11 april samen met onze medebroeders uit Medellin en Bogota die speciaal voor de gelegenheid overgekomen waren en zondag 12 april in ons bejaardenhuis samen met de bewoners, medewerkers en veel vrienden: mooie en hartverwarmende

vieringen.


Met mijn rug gaat het een stuk beter, hoewel ik er vrede mee moet nemen, dat hoewel ik een paar maand geleden 80 geworden ben, ik nooit meer de oude zal worden, maar daar is mee te leven. De specialisten hier zeggen dat in mijn geval de beste operatie is die niet gedaan wordt. Te veel risico dat het middel erger kan zijn dan de 'ziekte'.


Van alle kanten krijg ik te horen dat ook dit jaar de Vastenaktie-aktiviteiten  weer een groot succes geweest zijn. Heel veel dank voor jullie inzet en enthousiasme: dat doet onze mensen hier goed.


Ook hier wordt met veel succes gewerkt: en met steun van de BID (Banco Interamericano de desarrollo) gaan we hetgeen we met jullie hulp hebben kunnen opzetten, nog verder uitbreiden door middel van een gezamenlijk moestuin van ongeveer 2.000 m2: een heel mooi succes van het

vastenaktieproject.


Na deze drie jaar wordt het projekt niet afgebouwd maar veel eer uitgebreid: de

mensen zijn er klaar voor dank zij jullie steun. We houden jullie op de hoogte.


Met hartelijke groeten

Pater Cyriel Swinne


 
 
 

Opmerkingen


bottom of page