top of page

Bij pater Swinne op de koffie

  • handreaskalender
  • 21 mrt
  • 1 minuten om te lezen

Donderdag 20 maart bezocht pater Swinne de Barbarakerk in Breskens om kennis te maken met dit bijzondere kerkje en het inloophuis dat daar elke donderdagmorgen plaatsvind.


Adrie de Lobel geeft pater Swinne uitleg over de Barbarakerk en haar interieur.
Adrie de Lobel geeft pater Swinne uitleg over de Barbarakerk en haar interieur.

Pater Swinne kreeg eerst een rondleiding door de kerk en uitleg over de beelden.

Daarna werd een kijkje genomen in de koffiekelder waar mensen samen komen om onder het genot van een kopje koffie of thee met elkaar te praten over allerlei

onderwerpen en een aantal van hen breien dassen en mutsen om te verkopen voor de vastenactie.


Pater Swinne sprak zijn waardering uit voor de inzet van alle vrijwilligers voor zijn

project in Colombia en begon daarover te vertellen.

Als hij eenmaal op zijn praatstoel zit, is hij moeilijk af te remmen, vol enthousiasme over zijn mensen en het project.


Koffie drinken in de koffiekelder van de Barbarakerk, de dames gaan verder met het maken van dassen en mutsen.
Koffie drinken in de koffiekelder van de Barbarakerk, de dames gaan verder met het maken van dassen en mutsen.

Het was een heel fijn en inspirerend gesprek met deze bevlogen man die ook

aanwezig zal zijn bij de ontmoetingsmaaltijd bij JOTA op donderdag 27 maart en op de handwerk-/hobbymarkt op zaterdag 29 maart. De dassen en mutsen die de mensen van het inloophuis gemaakt hebben worden dan verkocht en de opbrengst is voor de vastenactie.



 
 
 

Comentários


bottom of page