KIJK Hier voor aangepaste viering i.v.m. coronavirus

                                                           

                                                                      LITURGIE Parochie Heilige Andreas APRIL 2020

 

4 en 5

Palmzondag

 

11 en 12
Pasen

18 en 19

25 en 26

 

Oostburg

zo. 10.45

J. van Velthoven
Parochiekoor

 

 

 

 

 

Zie Paasrooster

F. van Geyt
Parochiekoor

T. Verbraeken
Parochiekoor

Aardenburg
          zo. 9.15

Liturgiegroep
10.00u
St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

T. Verbraeken
St. Ceciliakoor

Breskens

zo. 9.15

 

J. van Velthoven
Mw. T. van ‘t Westeinde

F. van Geyt
Bresjes 4

---

Schoondijke
          zo. 9.15

---

---

R. Grossert

Sluis

za. 19.00 of
        zo 10.45

---

---

Liturgiegroep
zo 10.45
cd

IJzendijke
        zo. 10.45

---

---

R. Grossert
Ritmisch Koor

Hoofdplaat
      za. 17.00

R. Koops
Stemmige Maatjes o.v.

---

---

Biervliet
      za. 19.00

---

---

R. Grossert
Stemmige Maatjes

Cadzand-Bad

Zo. 10.00

W. Wiertz

 

 

 

                                                                  Liturgie Parochie Heilige Andreas PAASROOSTER 2020

 

Witte
Donderdag
9 april

Goede
Vrijdag
10 april

Paaszaterdag
11 april

 1e Paasdag
12 april

        2e Paasdag

13 april

Oostburg
          10.45

 

 

parochiële viering
19.00u
W. Wiertz
Parochiekoor

parochiële viering
19.00u
W. Wiertz
Parochiekoor

Parochiële viering
20.00u
W. Wiertz
Parochiekoor

J. van Velthoven
Parochiekoor

 

---

Aardenburg
        9.15

 

---

Liturgiegroep
19.00u
St. Ceciliakoor

---

J. van Velthoven
St. Ceciliakoor

 

---

Breskens

9.15

---

PKC Noord viering
19.00u
F. van Geyt
Bressia Kwartet

---

F. van Geyt
White Group

---

Schoondijke

9.15

---

---

Oec. Paaswake
21.00u
F. van Geyt
Dameskoor

---

---

Sluis za. 19.00 of zo. 10.45

---

---

---

F. van Geyt
zo. 10.45u
Gregoriaans Koor

---

IJzendijke

10.45

---

---

---

---

---

Hoofdplaat

17.00

---

---

---

---

---

Biervliet

19.00

---

---

---

---

---

                                                                    Liturgie Parochie Heilige Andreas MEI 2020

 

2 en 3

9 en 10

16 en 17

21
Hemelvaartsdag

23 en 24

30 en 31

Pinksteren

Oostburg
      zo. 10.45

J.  van Velthoven
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

R. Grossert
Parochiële viering
Gregoriaans Koor

W. Wiertz
Parochiekoor

W. Wiertz
oec. viering RK kerk
parochiekoor

Aardenburg           zo.9.15

Liturgiegroep
10.00u
St. Ceciliakoor

F. van Geyt

St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

---

W. Wiertz
St. Ceciliakoor

Oec. viering
St. Baafskerk
E. vd Kaaij/
M. Vermet
10.00u
Jongerenkoor

Breskens

zo 9.15

 

J. van Velthoven
T. van ‘t Westeinde

---

F. van Geyt
cd

---

---

W. Wiertz
Bresjes 4

Schoondijke           zo. 9.15

---

Liturgiegroep
Dameskoor

---

---

---

F. van Geyt
Dameskoor

Sluis
    za. 19.00 of
      zo. 10.45

---

F. van Geyt
za. 19.00
cd

---

---

---

Liturgiegroep
Zo. 10.45u
Dameskoor o.v.

IJzendijke
    Zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Gemengd Koor

---

---

---

F. van Geyt
Ritmisch Koor

Hoofdplaat za.       17.00

??

---

---

---

---

---

Biervliet
    za. 19.00

---

---

---

F. van Geyt
Oec. viering 9.30u
Geuzenfeesten

---

---

Cadzand-Bad
    zo. 10.00

 

 

 

 

 

 

                                                                        LITURGIE Parochie Heilige Andreas JUNI 2020

 

6 en 7
 

13 en 14

20 en 21

27 en 28

 

Oostburg

zo. 10.45

 

 

J. van Velthoven
Parochiële Eerste Communieviering
Koor??

13 juni vormselviering
16.00u Bisschop Liesen
Jongerenkoor??

M. Dieleman
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

 

T. Verbraeken
Parochiekoor

 

Aardenburg
 zo. 9.15

Bedevaartdienst 10.00u
3 juni
P. Verbeek St. Ceciliakoor

F. van Geyt
St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

 

W. Wiertz
St. Ceciliakoor

 

Liturgiegroep
10.00u
St. Ceciliakoor

 

Breskens

zo. 9.15

 

J. van Velthoven
Mw. T. van ‘t Westeinde

---

M. Dieleman
White Group

---

 

Schoondijke       zo. 9.15

---

Liturgiegroep
Dameskoor

F. van Geyt
Landbouwdag PKN kerk
10.00u
Dameskoor o.v.

F. van Geyt
Dameskoor

 

Sluis
za.
19.00 of
Zo 10.45

---

F. van Geyt
cd
za. 19.00u

---

Liturgiegroep
zo 10.45
cd

 

IJzendijke

zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Gemengd Koor

---

F. van Geyt
Ritmisch Koor

 

Hoofdplaat

    za. 17.00

 

R. Koops
Gregoriaans Koor

---

---

---

 

Biervliet

za. 19.00

---

---

---

W. Wiertz
Stemmige Maatjes

 

Cadzand-Bad

Zo. 10.00